Ta kontakt med oss via e-post eller telefon

☎ 74 39 11 81

post@norbolig.no

Ansatte i Norbolig As:



Steinar Moe
Daglig leder/salg/marked

☎ 950 23 335
✉ steinar@norbolig.no

 


Per Kristian Olaisen
Prosjektledelse/salg

☎ 915 16 915
✉ per.kristian@norbolig.no

 


Per-Erik Sjølie
Koordinator

☎ 911 55 186
per-erik@norbolig.no

 


Roy Ståle Haug
Prosjektledelse/reklamasjon

☎ 950 40 823
roy@norbolig.no

 


Monica Lysfjord Holthe
Kundekontakt

☎ 915 42 751
monica@norbolig.no

 


Joakim Skeie
Kontormedarbeider

☎ 901 37 240
joakim@norbolig.no

 


Du kan også kontakte oss via skjema nedenfor